.

.

Pittsburgh Steelers Black BKG ласерски хром акрилна табличка рамка #Q-GC7095

Pittsburgh Steelers Black BKG ласерски хром акрилна табличка рамка Q-GC7095

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

NFL PITTSBURGH STEELLERS BLACE BKG LASER CHROMY ACRISLICE RESTRACE FLALE FRAMEL должина : 12 влезна должина на артикалот : 12 Вклучени од : NFLMaterial : Primary : Acrylictem тежина U/M : lbswidth на артикалот : 6 In Engravable : Не е препорачано Производство Тип : Подарок од единицата : секој вид Спортски подарок : 0,1 инцизија / држава / земја : Пенсилваниалиисат организација : Питсбург СтилерсКустимирани предмети не можат да се вратат одлична ставка за подароци за fansубителите на спортот : Загарантирано е да ви биде најомилената поседување бидејќи може да се пофали со графики за фаќање на око и е испишана со името и боите на вашиот омилен состав на тимот . Гордо прикажете ги омилените тимови и бојата. A-One-Of-A-A-Collectible-да биде првиот што поседува исклучително издржлива, избледена отпорна од 12 "x 6". Стручно направено, користејќи тешки хром што обезбедува вашата рамка може да ги преживее различните сезони и екстремни временски услови . Омилена вентилатор 12 "x 6" рамка за автомобили/камион - овој додаток за автоматски е совршен за обичниот и секојдневниот вентилатор. Без разлика дали е ден на играта на стадионот или домашна игра со пријателите, оваа рамка за регистарски таблички ќе биде највисок момент на погонот . Високи перформанси и разноврсна : Оваа сосема нова рамка за додатоци може да се користи на предната или назад или на вашиот автомобил, камион, или РВ. Може да се користи и на вашата приколка. Има предложени дупки за завртки за лесно да се прикачи на вашиот автомобил. БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО!. Доведете го вашиот автомобил во живот со официјално лиценцирана рамка за автомобил/камион - колекционерско ограничено издание за кое ќе се зборува засекогаш без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатичен обожавател. Сите ваши пријатели ќе ве прашаат каде ја добивте вашата рамка RICO!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата