.

.

Flea & Birds Canvas Art by Miguel Paredes

Flea & Birds Canvas Art by Miguel Paredes

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини Оваа подготвена, галерија завиткана уметност, се одликува со градска улица со птици, слон и кучиња. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата