.

.

ChromaCast Freak Frakic Graphic Gig Tagn со гитара изборот на семплер и каиш за гитара

ChromaCast Freak Frakic Graphic Gig Tagn со гитара изборот на семплер и каиш за гитара

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Chrom Acast е посветен на изработка на производи од патот. Обезбедување на најдоброто во креативниот дизајн и издржливоста. Chromacast докажува дека не мора да потрошите богатство за квалитетна музика за музика. Chroma Cast Freak Graphic Padded Gig Tagn со гитара изборот на семплер и каиш за гитара.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата