.

.

Artappealz Paige Wallis Orange Crush Отстранлива wallидна уметност

Artappealz Paige Wallis Orange Crush Отстранлива wallидна уметност

DEN 2035.52

Количината на стоката
Това е достапна

Artappealz "Orange Crush " Отстранлив uralид uralидал од Пејџ Волис е рачно изработен со нашиот потпис "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција, која е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Artappealz Paige Wallis „портокалова здроби“ Отстранлива wallидна уметност : Предмет : Флорал. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата