.

.

Уникатни поволни цени за женски долг ракав тава јака лак вратоврска врат канцеларија кошула

Уникатни поволни цени за женски долг ракав тава јака лак вратоврска врат канцеларија кошула

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставни и класични кошули никогаш не се застарени и одржуваат елегантен изглед од работа до викенди. Класична блуза оди добро со сè, облечена со пантолони со фустани или секојдневно со слаби фармерки или карирано здолниште за да го покаже стилот на подготвеност. Повод : Запознавање, работа, викенд, канцеларија, итн. Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате.size градите ширина на рамото должина на ракави - 36 1/4 - 13 1/4 - 23 5/8s - 8 1/4 - 13 3/4- - 24м - 40 1/8 - 14 1/4 24 3/8 L 43 1/4 - 15 - 24 3/4 XL - 46 1/2 15 5/8 25 1/4 повеќе Стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени, женски долг ракав тава, лак, лак, вратоврска за вратот, маица 100% полиестер. Јака од тава. Увезени. Копче надолу. Само -вратоврска. Ракави ракави. Манжетни за копчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата