.

.

Без граници за маж со долг ракав француски теричен џемпер на екипажот

Без граници за маж со долг ракав француски теричен џемпер на екипажот

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој пуловер на вратот на екипажот од без граници е совршен спој на удобност и стил. Конструирана од француска ткаенина од памук-памук, овој пуловер има мало капка рамо, детали за ребрата околу јаката, манжетни и две странични патенти за уникатен изглед. Достапно во најразлични бои без граници на екипажот на пулвер, достапен во големини XS-3 XL : мек 60% памук од 40% полиестер мешавина. 2 странични патенти. Ребро на јака, манжетни и хемлин. Мало капка рамо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата