.

.

Мое дете на Картер, новороденчиња, кои се преплетуваат памук, памук, играат пижами со нозе

Мое дете на Картер, новороденчиња, кои се преплетуваат памук, памук, играат пижами со нозе

DEN 169.28

Количината на стоката
Това е достапна

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Направени од 100% свилен мек памук, овие едноделни спиење од моето дете на Картер се совршени за време, време на стомакот, во кое било време! Одликувајќи се со забавен алигаторски апликација и печатење на кит, овие лесни облеки го одржуваат бебето кул, удобно и симпатично цел ден. Новиот двонасочен патент од глуждот до брадата ги одржува рацете на бебето и телото топло за време на промените. И со корисен два пакувања, секогаш има дополнително. 2-пакет. 100% памук меѓусебно. Патенти од глуждот до брадата. Cuddle Tab ™ ги задржува патентите подалеку од малку чинки. Вграден алигатор + кит карактер подножје. Ребрести деколте и манжетни. Симпатична Gator Appliqué + Allover Print Whate. Големини preemie-9m. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата