.

.

Волтер тројно завеса шипка 120-170 - црна

Волтер тројно завеса шипка 120-170 - црна

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сет на трокреветни шипки е совршен за поддршка на три слоја на драперии и додавање на софистициран и рафиниран допир на вашиот прозорец и декор на домот. Вклучува две 13/16 "прилагодлива шипка за завеси и една шипка од 5/8", еден пар декоративни финалиња, тројни загради и хардвер за монтирање. Челична шипка и метална финална. Проекција на заградата : Wallид до предната прачка 5,5 инчи, wallид до средна шипка 3-3/8 инчи, wallид до назад шипка 1,5 инчи. Конечно мерење : 3-1/2 "W x 2-3/4" H x 2-3/4 "D. Вклучена е упатството за инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата