.

.

Атлетик работи женска удобност чипка патики, широка ширина на располагање

Атлетик работи женска удобност чипка патики, широка ширина на располагање

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие атлетски работи удобни патики со чипка се карактеризираат со лесна мрежа горната за дишењето, што ги прави совршени чевли за удобност без оглед на нивото на активност. Овие секојдневни чевли имаат внатрешна и надворешна поддршка на лак за стабилност, совпаѓање со мемориска пена за нозе за да останете во чекор со вас во текот на денот! Овие чевли за жени имаат дизајн на чипка за да можете лесно да се прилагодите за совршено вклопување. Само на. Материјал : Горна : ткаенина од мрежа; Ѓон : Ева и термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : Горна мрежа за дишење; мемориска пена со лак за колачиња со лак; Дизајн на надворешна поддршка на лак; Подготвен јазик и јака; Повлечете го табулаторот. Comfortенски удобност ги облекува патиките од атлетските дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата