.

.

И машката банка шутираше маица со краток ракав

И машката банка шутираше маица со краток ракав

DEN 254.24

Количината на стоката
Това е достапна

Пронајден! Оваа и1 перформанси е маичката со повеќенаменска активна облека што ја баравте. Со ткаенина за влага за влага за да ви помогне да се сувате, оваа маица за тренингот има и класичен екипаж за да обезбеди целосен и удобен опсег на движење кога ви е најпотребно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина М. лесна и дише. Екипаж. Кратки ракави. Помага да ја намали влагата. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна маица за кратки ракави за мажи од и 1.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата