.

.

Chaps Meanse Flannel со долги ракави Флонела со големина на кошула XS до 4xB

Chaps Meanse Flannel со долги ракави Флонела со големина на кошула XS до 4xB

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изработено од здив од памук, ова спуштање на копчето за да се задржи влагата на топлина и плетенка, додека носи груб изглед на секоја облека. Целата мекост на памук. Фланелна ткаенина е супер топла и пријатна. Влаганост за влага за удобност. Голем опсег на обрасци што одат со сè. Вашата кошула за поладни температури. Јаката со копче надолу ве одржува чисто и јасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата