.

.

Активни машки активен двоен плетен панталони за џогер

Активни машки активен двоен плетен панталони за џогер

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Обични и удобни, џемперите со џогер од Атлукс се супер-меки и тотално подготвени да ги преземат денот, без разлика дали сте се упатиле кон теретана, домашна канцеларија или каучот! Материјал : 70% полиестер/26% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Tapered Leg. Затворање : еластична лента за половината со временски рез. Пикадо на колена. Машки џогер џемпери од Атлукс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата