.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Везени детали. Мерки приближно. 12 ''. Графики за печатење на екран. Површинска миење. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Мала земја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата