.

.

Огледало компатибилен со 2013 година- Нисан Сентра левата возачка страна загреана слика што може да се склони

Огледало компатибилен со 2013 година- Нисан Сентра левата возачка страна загреана слика што може да се склони

DEN 663.36

Количината на стоката
Това е достапна

Специфично за производот Специфично-лимење : без автоматско-склопување на местото на откривање : без слепи странични сигнали за сигнал : без сигнал светло/финиш : тип на сликање : рачно преклопување Операција : Енергетска стаклена стаклена : Загреана Меморија Потсетиме : Без меморија Светлина Вклучена : Без светлина на локва : без лажичка Случајност Продадена : Продадена на лежиштето на локва : без лажичка Случајност Продадена : Продадени индивидуално Препорачана употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Одделна година (и) Направете модел Trim 2013-2018 Nissan Sentra OE Број : 963023 SG1 A 963023 YU2 F. Број на делови : NI1320262. Број на размена на дел : 963023 SG1 A 963023 YU2 F NI1320262 963023 SG1 A-PFM 963023 YU2 F-PFM.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата