.

.

Индустријата „Ступел индустрии“ интензивно гледајќи був, искривена рурална ограда пост фотографија Необрачена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од James?

Индустријата „Ступел индустрии“ интензивно гледајќи був, искривена рурална ограда пост фотографија Необрачена

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : птица; Животно; Оул, фотографија. Дизајн од Jamesејмс Добсон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата