.

.

Мое дете на Картер, бебе девојче, сет на каросерија, 4-парчиња, големини 0 3- месеци

Мое дете на Картер, бебе девојче, сет на каросерија, 4-парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 169.28

Количината на стоката
Това е достапна

Таа е подготвена да оди во прилог со овие моментални облеки! Овој сет на облека со 4 парчиња за бебе девојче има две поставени каросерии и панталони. Облекувањето на вашето бебе девојче во овие 2 парчиња облека од моето дете на Картер е ветре со лесно на панталони и симпатична телесна ракава со долги ракави. Деталите за рафлата и печатењето на сите ја даваат оваа облека+ стил додека ја одржуваат случајна. Без разлика дали Парк плејдати или работи со мама, таа има удобен и ладен изглед. Материјал : 60% памук, 40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Snug. Затворање : Повлечете панталони. Ракави : Долги ракави. Сет вклучува : две каросерии со долги ракави и два пар координативни панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата