.

.

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - морнарица

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - морнарица

DEN 611.36

Количината на стоката
Това е достапна

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни шарми 6,5 инчи заменливи реверзибилни тркалезни кабел Почетни нараквици со розова кутија - морнарица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата