.

.

Елегантни удобни постелнина листови полиестер целосна црна цврста нишка броење

Елегантни удобни постелнина листови полиестер целосна црна цврста нишка броење

DEN 180.64

Количината на стоката
Това е достапна

Искуство што никогаш порано не сте го имале. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата што ја нуди оваа постелнина. Елегантен комфор со димензии со целосна големина - рамен лист 81 "x 96", поставен лист 54 "x 75", 2 стандардни перници 20 "x 30" - одговара на душеци до 16 " - 100% Загарантирано задоволство! Дебелина, мекост и топлина што дише &, посилен и потрајни од памукот, со најсилно шиење за да се спречи солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на ладна вода, ладна вода и брзо сушење. Здрава околина : Елегантните предива за удобност и вентилираната ткаенина го прават тоа и за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашите постелнини. Зафатени, а оние со чувствителна кожа или состојби како егзема се одморат во лековита околина наместо да бидат дополнително иритирани во текот на ноќта. Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги и посилни од свилата. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина. Добредојдовте на Елегантна удобност : Екстра трајно ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба . Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги , и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата