.

.

Време и време женски панталони од пламен понте, 30 inseam за редовно

Време и време женски панталони од пламен понте, 30 inseam за редовно

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Талент за пожари! -Однесете го овој пат и целосната должина на Ponte Ponte Pante и завршете го изгледот со џемпер од пуловер или одете на опуштен и женски ансамбл со неискрена бела блуза за разноврсни опции за стилизирање. Овие панталони од понте се направени во мека, истегнување ткаенина со нога на одблесокот што го дава тој ретро изглед. Повлечете ги и уживајте во мекиот и истегнат, движете се со тоа. Силуетата со ласкави пламен помага во издолжување на изгледот на нозете. Има дури и забавен пресек пред тоа што создава трендовски изглед совршен за секоја пригода, задолжително за работа или игра, овие разноврсни панталони прават да се подготвуваат за секоја пригода без напор. Само на. Материјал : 67% рајон/29% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок вклоп; Флејска нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две нефункционални џебови за заварување. Карактеристики : детали за цвест; преден дел; Истегнете ткаенина за да се движите со вас цел ден. Flare Ponte плетени панталони за жени од време и Tru.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата