.

.

Чин до машки воз. Победа. Повторете. Графичка поли-маица

Чин до машки воз. Победа. Повторете. Графичка поли-маица

DEN 463.84

Количината на стоката
Това е достапна

Имајте ги предвид овие три збора додека ја потресувате оваа машка графичка мета од брадата нагоре. Изработено е од мек полиестер што помага да се избрише влагата и да ве остави суви кога работите ќе започнат да се загреваат и има стилска графика на предната страна со "воз. Победи. Повторете " За да ве мотивира додека работите во Гимназија, одење на бегство или играње спорт. Завршувањето на Tee со кратки ракави е деколте со ребрести екипа со внатрешно внатрешно за додадена удобност. Оваа перформанси е одличен додаток на вашата активна гардероба. Чин до машки воз. Победа. Повторете. Графички поли ме : 100% полиестер. Активна маица. График на матрица однапред со „Воз. Победи. Повторете“. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во јаглен. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сувајте суво ниско, не пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата