.

.

Поларни панталони за машки и големи машки поларни руно на бонобос, до големина 3XL

Поларни панталони за машки и големи машки поларни руно на бонобос, до големина 3XL

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Најлошото време во зимата никогаш нема да ве фати во скијачките чизми кога носите панталони за ветерници и отпорни на вода. Тие се обложени со тостично поларно руно што е помеко од мекото. Шел : 100% полиестер, постава : 100% полиестерско руно. Грижа : Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Измијте со слични бои. Не бели. Не исушете чисто. Земја на потекло : Увезен. Fit : Атлетски; Должина на инсејм : 29,5 ". Ткаени ткаенини од обвивка. Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Отпорен на вода. Отпорен на ветер. Зиперски коси џебови. Џеб за складирање на товар. Рефлексивно лого.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата