.

.

Г-дин Белгров 2,5-кварт метален котел со црвен чај

Г-дин Белгров 2,5-кварт метален котел со црвен чај

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали е време на чај или време на кафе, г -дин Кафе Белгров 2.5 Qt. Чајниот котел носи современ стил во секоја кујна. Неговата елегантна метална црвена завршница и модерна мека квадратна база го прават овој чај котел да се истакнува во кујната. Исто така, има ергономска рачка за удобен зафат и копче за притискање што без напор го активира пробивањето на котел. Без разлика дали правите чаша за себе или ги забавувате пријателите, г -дин Кафе Белгров 2.5 Qt. Чајниот котел е одличен избор и ќе свирка за да ве потсети кога водата е во вриење. Запомнете да миете и никогаш да не користите во микробранова печка. Секое утро милиони луѓе се будат и ги користат г-дин Кафе производи за да го добијат утринското подигнување. Ако барате погодност, издржливост и стил, проверете дали сте го добиле г -дин Кафе Белгров денес. Г-дин Белгров 2,5-кварт металик црвен чај котел Г-дин Кафе Белгров 2.5 Qt. Чајниот котел е изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик. Современата метална црвена завршница носи мода во вашата кујна. Свирници за да ве потсетат кога водата е во вриење. Ергономската рачка има удобен зафат. Копчето за притискање без напор го активира испрскањето. Црна најлонска рачка за престој. Препорачано миење на рацете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата