.

.

Едноставно Дејзи Руменило тресење миленичиња за храна за кучиња и мачки

Едноставно Дејзи Руменило тресење миленичиња за храна за кучиња и мачки

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете забавен поп психоделична боја со едноставно маргаритка со мозочен удар со миленичиња од нашата колекција Калеидоскоп. Апстрактните, дизајни за привлекување очи на оваа колекција се сигурни дека ќе дадат изјава што ја одразува вашата лична вибрација. Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата