.

.

Стара мајка Хабард крцкава класична природна кучиња третира, оз

Стара мајка Хабард крцкава класична природна кучиња третира, оз

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Старата мајка Хабард Крун Класик Третмани за природни кучиња се здрави, сите природни кучиња во облик на кучиња кучиња бисквити печени за да ги зачуваат природните вкусови во сите сорти што кучињата сакаат да ги фатат, џвакаат и јадат. Овие дополнителни вкусни асортимани природни бисквити на кучиња ги карактеризираат сите природни состојки, три вкусни вкусови, вклучително и Liv'r'crunch, P-uttier и Bac'n'Cheez Alavors, како и забавна форма на коска на кучиња и природно крцкање на вашето куче навистина ќе ужива . Бисквити за кучиња, третмани и закуски се одличен додаток на здрава исхрана. Времето за снек е заемно наградувачко шоу на loveубов и позитивно засилување со вашето куче. Може да се чувствувате добро за обука и наградување на вашето куче со старата мајка Хабард, природни кучиња. Дополнителни вкусни вкусови : вкусен асортиман на некои од најпродаваните и највкусни вкусови : liv'r'crunch, p-uttier и Bac'n'Cheez. Лекување или обука : Забава, вкусна крцкава форма на коски од кучиња бисквити одлични за секојдневно лекување или обука. Сите природни : Содржи само премија, сите природни состојки без вештачки конзерванси. Направено во Северна Америка : Поддржано од старата гаранција за мајка Хабард и гордо направена само во Северна Америка. Доверба повеќе од 90 години : Од 1926 година, стара мајка Хабард пече здрави, вкусни рецепти со сите природни состојки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата