.

.

Грижа мечки со 2 парчиња пижами на девојчиња - розови мулти, 3Т

Грижа мечки со 2 парчиња пижами на девојчиња - розови мулти, 3Т

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот мечки за мечки на мечките удобност и шарен дизајн на ликови на овие пижами од 2 парчиња. Грижа мечки мечки со 2 парчиња пижами со долги ракави со долги ракави со сјајни графички градови, контрастни ракави, помлади со преклопување на тол, и екипаж на ребра-плетенка со панталони за внатрешни работи (100% полиестер) со срцев печатење и еластична лента за половината (100% полиестер ) Машина отпорна на пламен, ладно, нежно, внатре надвор увезен сет за пижами од 2 парчиња. 100% полиестерски дрес. Отпорен на пламен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата