.

.

Yokohama Advan Neova Ad r 205 55R V гума

Yokohama Advan Neova Ad r 205 55R V гума

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Гума за перформанси, Advan Neova AD08 R е дизајниран за употреба на автомобили за перформанси и има соединение инспирирано од трка за подобрено зафат и прецизно ракување. Трад е дизајниран за употреба во потопло време. Црн страничен allид. Карактеристики MS Compount 2 R за одличен зафат на влажни и суви патишта. Fits : 2012-13 Toyota Corolla LE 2015-19 Toyota Corolla Le Eco 2006-08 Honda Civic Ex 2009-11 Honda Civic LX-S 2017-19 Chevrolet Cruze Diesel 2020-22 Toyota Corolla Xle 2014 Toyota Corolla Le Eco Plus 2009-11 Toyota Corolla CE 2010-13 Kia Soul 2u 2012-18 Kia Forte Ex 2017-19 Nissan Sentra SV 2013-15 Dodge Dart Aero 2016 Hyundai Elantra Value Edition 2016 Chevrolet LT 2017-18 Volkswagen Jetta Volfsburg Edition 2015-16 Nissan Sentra Fe+ S 2007 Toyota Corolla S 2013 Hyundai Elantra GLS 2005 Honda Civic Si 2008-15 Scion XB BASE 2008-09 Chevrolet Cobalt LT 2020-22 Nissan Versa SV 2017 Hyundai Elantra Eco и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата