.

.

ВРЕМЕ И ТРУ женски лажички врат опуштен резервоар за врвот на резервоарот

ВРЕМЕ И ТРУ женски лажички врат опуштен резервоар за врвот на резервоарот

DEN 448.16

Количината на стоката
Това е достапна

Овој лесен резервоар врвот од време и TRU нуди мек, опуштено и ласкаво вклопување за кул, обичен стил. Овој резервоар за џеб е направен со мека ткаенина од пик и маичка за уникатно текстуриран изглед и чувство. Исклучиво на. Материјал : 48% Рејон/48% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : вратот на лажичката. Затворање : Пуловерот. Ракави : без ракави со испуштени коси. Ткаенина. Women'sенски лажички врат од вратот од време и Tru.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата