.

.

Единствени поволни цени, Plusенски плус блуза цветни рафли ракави Основен врв

Единствени поволни цени, Plusенски плус блуза цветни рафли ракави Основен врв

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Овој врв е совршен за плажа, датира, шопинг, забава и одмор и може да ве натера да изгледате посоодветно и убаво. Овој врв е лесен во лабава вклопување со слатка шема и класичен ракав за шутница. Обликот на врвот е обичен и женски, а вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучително дишење на врвот, совршено се вклопува. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото 48 15 7/ 82x 51 1/8 - 16 1/23x - 54 3/4 - 17 1/44x - 58 1/4- 17 7/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за жени плус блуза цветни рафли ракави Основни топ 100% полиестер. Цветна шема. Тркалезен врат. Основна форма. Лабаво вклопување. Увезени. Краток ракав. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговараат со големина 1x. Упатство за миење : машина миење ладно со слични бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата