.

.

Брилијантност фино накит Брилијантност фино накит 14kt розово злато над стерлинг сребрен карат Т.В. Дијамантска обетка

Брилијантност фино накит Брилијантност фино накит 14kt розово злато над стерлинг сребрен карат Т.В. Дијамантска

DEN 928.00

Количината на стоката
Това е достапна

Да се ​​направи добро никогаш не изгледаше толку убаво. Овие јазли на loveубовни обетки од дијаманти се и прекрасни и добротворни. Дел од приходите за сите продадени накит за накит ќе одат на добротворната организација на јазли на Loveубовта. Јазлите на убовта обезбедуваат рачно плетени и рачни карпети капачиња, бесплатно, за пациенти со хемотерапија и други кои се соочуваат со опасни по живот заболувања и повреди. Примарната цел на добротворната организација е да ги осветли животите на оние кои имаат потреба преку nessубезност и loveубов. Злато од роза од 14kt над среброто од стерлинг. 1/10 КТ. Вкупна тежина на дијамант. Leverback.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата