.

.

Баркер Крик Име значки и етикети за само-лепење, вратоврска и омбри, мулти-дизајн, 3,5 2,75

Баркер Крик Име значки и етикети за само-лепење, вратоврска и омбри, мулти-дизајн, 3,5 2,75

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Новите ознаки на Tie-Dye и Ombré на Barker Creek и етикетите за само-леплици се совршени за сите возрасти! Овој сет вклучува 90 повеќенаменски ознаки за самолепливо име-15 секој од 6 дизајни. Дизајните имаат убави сини, зелени и виолетови бои за вратоврска, заедно со омбри бои во живописно аква/сина, зелена/вар и јоргована/виолетова боја. Овие ознаки за име се совршени за првата недела од училиштето, патувања на терен, собранија, специјални посетители, состаноци на персоналот и многу повеќе! Тие исто така можат да се користат за персонализирање на папките на датотеки, врзива и тетратки. Употребата е ограничена само со вашата фантазија! Координативни производи на располагање : Пребарувајте го Barker Creek Tie-Dye и Ombré. Tie-Dye и Ombré името ознаки : ознаките за името на Barker Creek/етикетите за само-лекување се разноврсни и убави. Можете да ги користите како ознаки за име или да ги користите за да етикетираат скоро за што било! Секој сет вклучува 90 ознаки за самолепливо име, затоа лудувајте ги сите нив!. Етикети за само-леплици од вратоврска и омбри : Овие софистицирани етикети за само-лепење можат да се користат како книги за книги за вашите лични и училници. Етикетирајте кобици и материјали. Користете ги како етикети со адреси. Придржувајте се до кутија и испрскајте ја содржината . Ознаки за подароци : Направете ги вашите подароци да изгледаат уште поелегантни со користење на овие етикети за само-лепење на вратоврска и омбри како налепници за подароци! Совршен за роденден, дипломирање, празник и подароци за специјални прилики!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата