.

.

Студио Wynwood Studio 'Piglet Bubblegum' Inimalивотни wallидни уметности печатење - розова, сина, 16 24

Студио Wynwood Studio 'Piglet Bubblegum' Inimalивотни wallидни уметности печатење - розова, сина, 16 24

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Pister Bubblegum, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декора. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикален дизајн на ориентацијата со тема на фарма на животни за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Ноктите и закачалката, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Piglet Bubblegum' Inimalидни уметнички платно печатење - розова, сина, 16 "x 24".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата