.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изгледа одлично ноќе ако додадете LED светла внатре; Одлична боја за подобрување на вашиот декор; Занаетчиски изработен; рачно насликани глазури; Одлично за вашиот есенски декор; Празнична тиква за Ноќта на вештерките; боја заштитена со богата застаклена ;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата