.

.

Белешка картичка за Дезни за в Valentубените за значајни други

Белешка картичка за Дезни за в Valentубените за значајни други

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Посакувајте ја вашата мила среќен ден на вineубените со прекрасна картичка за Денот на вineубените што им овозможува да знаат како се чувствувате. Со сладок дизајн во кој се прикажани нивните омилени ликови на Дизни и срдечна порака, има многу простор да напишете своја нота внатре на оној што го сакате. Без разлика дали ќе бидете заедно или одвоени на 14 -ти февруари, вашиот значаен друг е сигурен дека ќе ја цениме внимателната нота од вас, бидејќи тие ги слават оние што најмногу ги сакаат. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Испратете слатка нота на вашиот сопруг, сопруга, девојка, дечко или романтичен партнер со прекрасна картичка за Денот на вineубените, тие сигурно ќе ја ценат . Покриените карактеристики Мики и Мини имаат романтичен пикник со „Толку мило ми е што си мој на Валентин Ден „Писмо. Внатре гласи : „До вас е моето среќно место“ и има ласерска занаетчиска сцена на Мики и Мини кои зјапаат во небото на Спарли Starвезда. Со сладок дизајн и топло чувство внатре, оваа картичка е совршена придружба На секој одличен подарок за Денот на вineубените и незаборавен начин да му посакате на лицето што го сакате среќен Денот на вineубените. Честитки се направени со хартија од добро управувани шуми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата