.

.

Д -р Сеус знак за фиберборд со средна густина

Д -р Сеус знак за фиберборд со средна густина

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете одличен Божиќен празник на вашите украси со знакот за висина на wallидот на д -р Сеус. Овој прекрасно дизајниран и светло обоен знак може да виси од кој било wallид или врата. Гринч е еден од најомилените ликови на Божиќ и овие парчиња се секако нешто што секој колекционер би сакал да го има. Добијте го вашиот дом во празничен празничен дух. Д -р Сеус Гринч весели што и да виси Божиќен знак. Wallидната плакета на Гринч. 12 "големина на дијаметар. Wallид виси. Светли празнични бои. Божиќна декорација. Една од најпопуларните икони на Божиќ. Колекционерски. Одлично за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата