.

.

Дејвид текстил шумски графикони со желади и борови конуси памучна ткаенина од дворот

Дејвид текстил шумски графикони со желади и борови конуси памучна ткаенина од дворот

DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

Woodland Chart Hastors е 100% памучна ткаенина што се продава во континуирана должина од 1 двор, до максимум 8 јарди во една должина. Ткаенината е лесна грижа и суво. Одлично за ватирање, занаети, облека и домашен декор. Координира со другите ткаенини на Дејвид Текстил Вудленд. Дејвид текстил шумски графикони со желади и борови конуси памучна ткаенина покрај дворот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата