.

.

Вистински неопходни машки микрофлеценски панталони за спиење, големини S-2XL, машки пижами

Вистински неопходни машки микрофлеценски панталони за спиење, големини S-2XL, машки пижами

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете ја исправната, но сепак лабава структура што ги прави овие панталони со облека за спиење за мажите повеќе удобни и модерни за носење . Кој велат дека носењето дневна за мажи не може да биде стилски? Ништо не е поладно отколку да носите релаксирачки PJ дното со класичен кариран дизајн со основни џебови што одговараат на секој господин. Направено со 100% полиестер, оваа лесна руно-обложена PJ панталони за мажи се чувствува пријатно на кожата за да можете да уживате во топлина и удобност за време на мрзливите денови или студените зимски ноќи .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата