.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Он. Микро USB кабел за полнење 10 ', црн идеален за полнење на микро USB-телефони со Android телефони и таблети, како и поврзување на компјутерски уреди, како што се хард дискови, печатачи и многу повеќе. Ви овозможува лесно да синхронизирате фотографии, музика и друга содржина помеѓу вашиот мобилен телефон и вашиот лаптоп или десктоп компјутер. Може да се користи и за полнење на додатоци уреди како што се Bluetooth звучници, безжични слушалки, е-читачи и надворешни акумулатори. Издржлив и светло обоен кабел. Нуди сигурна и прецизна врска. Долгата должина овозможува лесно полнење од wallиден штекер, лента за напојување и многу повеќе. Идеално за домашна употреба или чувајте дополнителен кабел во вашата работна маса, автомобил, чанта, ранец, компјутерска торба или канцеларија. Компатибилен со микро USB-паметни телефони од Samsung, Sony, LG, Motorola, HTC, Huawei и многу други брендови. Исто така компатибилен со таблетите за Windows со микро USB. Кабел мерка долга 10 стапки. Model ONA19 WI824 W (бело), ​​ONA19 WI824 B (црна).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата