.

.

Беркли Powerbait дното на бункерот риболов мека мамка

Беркли Powerbait дното на бункерот риболов мека мамка

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминаа над 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивна формула Power Bait. Риба ја сакаат Power Bait Толку многу што држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Постојаниот популарен Pro дизајн е однесен на следното ниво. Уникатно дизајнирана опашка за подобрено дејство. Идеално за глави од свир, каролина лажици и буден црв.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата