.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 383.68

Количината на стоката
Това е достапна

Изработен од врвен траен тексас, потписот на Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за вклопување нудат класично вклопување преку седиштето и бутот и се исечени директно на глуждот. Нема недостаток на стил кога ги карпите со обичен бел мета и пар патики. Tee and Sneaks или не, сè изгледа одлично со пар потпис од Леви Строс и копродукции за редовните фармерки за мажи. Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за мажи : Ексклузивно. Направено со вода помалку технологија. Цели ден удобност и автентичен стил. Премиум флексибилен тексас. Класично вклопување преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење. 99% памук, 1% еластан. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата