.

.

Современа област килим Апстрактна морнарица, сива дневна соба лесна за чистење

Современа област килим Апстрактна морнарица, сива дневна соба лесна за чистење

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Гритната апстрактна шема прави смела изјава во кој било простор за брзо освежување. Ажурирајте ја затрупната дневна соба, спалната соба, трпезаријата или влезната врата со овој современ килим во затворен простор. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Современ килим 8x10 (7'11 '' x 10'3 '') Апстрактна морнарица, сива дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна морнарица сенка и сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата