.

.

Оригинална униформа момчиња Училишна униформа Поло со долг ракав

Оригинална униформа момчиња Училишна униформа Поло со долг ракав

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој оригинален училишен униформа поло нуди цел ден удобност. Оваа одобрена униформа на училиште ќе го задржи опуштено во текот на целиот ден! Оригинална училишна униформа : 60% памук 40% поли. Школска униформа. Поло со долг ракав. Машинско миење ладно. Врвот на училиштето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата