.

.

Ограничено премногу дете девојче од руно и џогери сет, 2-парчиња, големини 2T-4T

Ограничено премногу дете девојче од руно и џогери сет, 2-парчиња, големини 2T-4T

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ограничен премногу девојче од 2 парчиња руно пуловер и џогер сет е додаток на совршенство на плакарот на вашето мало девојче оваа есен. Овој сет за појавување е супер симпатичен, модерен и топол. Овој сет на пуно -пуловер и џогер има супер меко чувство на допир и исклучително удобно за носење за време на есента и зимата. Покрај тоа, овој сет е машина за перење и навистина е лесно да се одржи. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; два џебови на страни; Графички принт на нога. Ограничен премногу 2 парчиња долги ракави на врвот и облеката на џогери за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата