.

.

Криза пак грабни n оди

Криза пак грабни n оди

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здрава трошка пак закуска што содржи свежи слатки исечени јаболка во индивидуално спакувани кеси што содржат совршена големина закуска од секоја од 2oz. Нашите јасни, големи вкусни парчиња јаболка се крајниот начин да јадете свежо почесто. Индивидуално завитканите мулти-пакувања на Crunch Pak се совршени за грицкање и се направени за големи семејства, големи апетити и оваа саботна гладна фудбалска репрезентација. Свежи исечени јаболка. Земете и одете погодност шест индивидуални 2oz закуски во фиока за влакна. Добар извор на калциум. Добар извор на витамин Ц. Одличен избор за време на закуска!. Крун Пак. 30 калории по порција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата