.

.

Почетна нараквица со природен скапоцен камен со розова кутија

Почетна нараквица со природен скапоцен камен со розова кутија

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Природна тркалезна тркалезна нараквица од розова кутија 8мм природен скапоцен камен рачно изработен во САД, не'рѓосувачки челик, кружен шарм дизајн 22 природни скапоцени камења 7,25 инчи обем Природна скапоцен камен на нараквицата со розова кутија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата