.

.

Атлетични патики на Авиа за жени со издигнување на мрежата

Атлетични патики на Авиа за жени со издигнување на мрежата

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте стилско и функционално парче обувки во Авиа, издигнете ги атлетските чевли. Овој забавен низок врв ќе ве одржува удобно и поддржан цел ден, со мемориска пена и горната мрежа за дишење. Идеален избор без разлика дали трчате низ градот или влегувате во бегство. Материјал : горен : полиуретан/полиестер; Outsole : Термопластична гума/полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : Горна мрежа за дишење; Меморија од пена од пена; Подготвен јазик и јака; не-обележување ѓон. Athенски атлетски патики на Атлетска мрежа од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата