.

.

килим на нулом Астра Персан Гроздобер област, 12 '14', беж

килим на нулом Астра Персан Гроздобер област, 12 '14', беж

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Запуштете се во регалниот шарм на овој килим. Канализирајќи ја талентот на годишно ниво со каменувана завршница и кратка раб, секое парче има изглед на ретко гроздобер наод. Машина направена во мисирка со мек полипропилен. Нулум Јанеса Крукс медалјонски област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата