.

.

Ел Монтереј потпис јајце, колбас, сирење и компир бурито, 4. мл

Ел Монтереј потпис јајце, колбас, сирење и компир бурито, 4. мл

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Јајце, колбас, сирење и компир Бурито производи се одликуваат со 280 калории. 10g протеини по порција. Вистински пржени јајца. Свежа печена тортилја. Гответе и сервирајте. /Elmonterey Ruiz Foods®, P.O. Поле 37, Динуба, Калифорнија, 93618-0037.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата