.

.

Мио Марино тркалезна пети Обични чевли за фустани за дизајн на Брог за мажи

Мио Марино тркалезна пети Обични чевли за фустани за дизајн на Брог за мажи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Омилен часовник за сите времиња Неверојатниот ефект за тоа како „чевли“ може да го трансформира целиот ваш изглед, без разлика дали ги носите вашите обувки како чевли за фустани за мажи или машка модни патики, тоа ќе ја потресе вашата облека со уникатен пресврт прилагодувајќи се на комбинацијата на трендовски Обичен или едноставен фустан, не може да се добие поверојатно разноврсен. Добијте совршен натпревар со совршена боја што го поставува тонот на вечерта, деловното опкружување или едноставно обично да имате ноќ надвор. Патика или чевли ?? Па…. Мио Марино конечно го донесе ова во реалност, сега можете да уживате во атрибутите на двете, патики и чевли во еден, уживајте во отскокнување и слободно време на патики со овие густи стилски мермерни гумени ѓон и истовремено „вклопени“ додека ги носите вашите Омилена облека за фустани со овие стилски чевли во Оксфорд за мажи. Одговара на успехот Мио Марино, обичните чевли за мажи се конструирани со меки човечки синтетички влакна што не треба да се „пробијат“, има ѓон доказ за пот, кој се бори против стапалата на миризли, што обично се предизвикуваат од испотени влакна. Чевлите за крило за мажи доаѓаат во половина димензии, така што доживувате совршено врвно вклопување. Да се ​​заслепувам подароци за одмор никогаш не било поедноставно. Чевлите за брод Mio Marino за мажи се подготвени да го направат денот на вашата сакана личност. Кутија за чевли со резолуција, претставена за чевли, претставена со прецизна талент- е подарок што вашиот човек сигурно ќе го обожава. Божиќ, Ден на таткото, годишнини или кој било ден, да го направиме тоа специјално, Мио Марино Пат. Mio Marino Passion Нашата мисија е да им обезбедиме на нашите клиенти најзгодно искуство за купување и да ве задоволат вашите чевли за класични мажи што ги избравте. Затоа, ние нудиме 45-дневна политика за враќање со дополнителна гаранција од 180 дена. Купувајте без ризик и кога е потребно, искористете ја нашата неверојатна политика за размена и враќање. Изработена човечка кожа, елегантен дизајн на брошуми за крило, обичен потресен патика. Задебелен впечаток - детали за брош и модерна селекција на бои се совпаѓаат добро со чиновите и фармерките. (Ве молиме, имајте на ум дека чевлите во Марино трчаат само тад поголеми од вообичаеното.). Дизајнирана удобност - со мека ткаенина и дизајн на пети на медалјон, нема да треба да се пробиете во овие чевли. Пакет за подароци - Нашите чевли за обичен фустан за мажи се испорачуваат директно на вашата врата во нашата дизајнерска торба за чевли за патувања. Задоволство на клиентите - Сите нарачки се поддржани од 45 -дневна политика за враќање/размена, ние исто така нудиме и проширена 180 гаранција за сите производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата