.

.

Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, црна

Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, црна

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Black : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна, вар зелена и бела совршена за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Достапни големини : 13x13x13, 18x18x18. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата