.

.

Кожа за женски ФАУ, зашилен пети на пети на глуждот

Кожа за женски ФАУ, зашилен пети на пети на глуждот

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Влезете во шик стил со отсечената пумпа од страна на Brinley Co. Овие високи потпетици имаат меки велур на велур со детали за исечени детали на вампи и акцент на лента. Женските зашилени прсти и тенки потпетици на стилоти создаваат ласкава силуета. Овие пумпи за d'Orsay се изработени со кожена кожа и материјали направени од човекот. Нагласена пети е истакната на овој чевли со високи потпетици. Висина/тип на пета : 4,4 "Стилето. Платформа Висина : 0,62" Платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : човечко изработено. Подножје : Подготвено. Горна/надворешна материјал : Faux кожа/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата